Od února začíná druhé pololetí beachvolejbalových kroužků!

Kroužky

Od září 2018 začínají v Beachklubu Sport Vítkov pravidelné beachvolejbalové kroužky pro děti od 6 do 19 let, které jsou vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé. Přijďte si vyzkoušet první hodinu zdarma a následně se můžete přihlásit do pololetního kroužku.

Kroužky jsou zaměřené na všeobecný pohybový rozvoj a základy beachvolejbalu. Pohyb v písku je pro děti přirozený a zábavný. Tréninky budou probíhat v časech od 15 do 18 hod v uzavřených skupinkách, rozdělených podle věku a výkonnosti. Vše pod vedením Ondry Michálka a Nicoly Dostálové .

Termíny:

Přijďte si vyzkoušet první hodinu zdarma! Ve dnech pondělí - čtvrtek od 15:00 do 18:00 bude na kurtech k dispozici trenér, který s dětmi odvede zkušební trénink a bude vám zodpovídat jakékoliv dotazy. Budou rozespány časy jednotlivých tréninků pro dané věkové a výkonností kategorie, do kterých se budete moci zapsat.

Od 1.února začíná druhé pololetí a přijímáme děti do kroužků!

Děti můžete přihlásit kdykoliv v průběhu pololetí, platba bude upravena dle termínu přihlášení!

Hodiny:

Pondělí, úterý, středa, čtvrtek

Děti 6-10 let: 15-16hod

Děti 10-14 let: 16-17hod

Děti 14-19 let: 17-18hod

Místo:

Kroužky budou probíhat v beachvolejbalovém areálu Sport Vítkov. Od října bude na kurtech postavena vyhřívaná přetlaková hala, ve které budou probíhat tréninky za jakéhokoliv počasí.

Cena:

3 000,-/pololetí  (V ceně jsou tréninky dvakrát týdně a klubové tričko) 

1 500,-/pololetí (V ceně je trénink jednou týdně a klubové tričko)

Registrace:

V případě zájmu o pravidelný kroužek na školní rok 2018/2019 nás přijďte navštívit do areálu s vyplněnou přihláškou. V případě dotazů nás taktéž můžete kontaktovat na mailu: ondra@michalek-beach.cz nebo na telefonu: 605 218 056.