Beachová exotika na Kapverdách!

Zimní beachkempy

Celodenní beachkemp v Praze na Vítkově

Zima je dlouhá a nám chybí každoroční letní beachkempy. V hale nemáme sice tolik možností jako na sluníčku a u vody, ale zato je to skvělá příležitost pro celodenní intenzivní beachkemp, na kterém si pořádně zatrénujete a zahrajete! Navíc budete mít možnost s trenéry probrat teorii a videorozbory, které jsou skvělé pro zlepšení techniky a v létě na ně není tolik prostoru. Vypsáno bude několik termínů s vaší oblíbenou trenérskou dvojicí Ondrou a Honzou Michálkem :)

Termíny:

27. 10. 2019
23. 11. 2019
8. 12. 2019
9. 2. 2020
23. 2. 2020
8. 3. 2020
11. 4. 2020

Kapacita:

16 osob (kemp se uskuteční při min. počtu 12 osob)

Trenéři:

Ondra Michálek, Honza Michálek

Tréninky:

Beachvolejbalové tréninky budou probíhat v přetlakové hale na Vítkově. Rozdělení do tréninkových skupin po 8ti lidech. 

Cena:

890,- 
Cena zahrnuje 2x trénink, volné kurty ke hře, teorie a videorozbor, závěrečný miniturnaj a snídaně.

Přihlášení:

Přihlášení v rezervačním systému (viz níže), nezapomeňte uvést kontaktní údaje. 

Stornopoplatky:

Po uhrazení kempu je storno 100%. V případě, že za sebe najdete náhradníka, vracíme celou částku. 

Program:

9:00 Sraz a společná snídaně

9:30 Společné zahřátí a rozdělení do 4 skupin

10:00 Trénink má první a druhá skupina, třetí a čtvrtá skupina má volnou hru

11:00 Výměna skupin

12:00 Pauza na oběd

14:00 Videorozbor a teorie

15:00 Druhý tréninkový blok

17:00 Miniturnaj pro vytrvalce

19:00 Konec beachkempu

Únorový beachkemp na Kapverdách!

Dlouho jsme přemýšleli a vymýšleli a už je to tady :) Týdenní únorový bechkemp bude na Kapverdském ostrově Sal :) Můžete počítat s krásně teplým počasím a průzračným oceánem :) Místo už máme ověřené, před pár lety jsme byli přímo v tomto hotelu. Další velkou výhodou bude i náš průvodce, kamarád, volejbalista, který sem pravidelně jezdí a bude tam s námi, takže pro vás vymýšlíme mimo beachvolejbalu i pěkný program :) Přihlašování je omezené a zájem už teď veliký, kdo zaváhá, nejede! :)

Termín:

14. - 21. února 2020

Deadline rezervace:

Závazná rezervace a platba do 15.11.2019 !!!!

Kapacita:

Kapacita pouze 16 osob

Cena:

27 900,-
V ceně letenky Praha-Sal-Praha, ubytování v dvoulůžkových apartmánech v bungalovechstrava a pití all inclusive, vlastní hotelová pláž, tréninky dvakrát denně, kurty přímo u hotelu, závěrečný turnaj a památeční dres.

Kapverdy:

Cabo Verde je souostroví 10 ostrovů v Atlantském oceánu u Západního pobřeží Afriky (nejblíže je 500km Senegal). Pyšní se 350 slunečními dny v roce téměř bez srážek, klima je horké a suché a proto se připravte, že se můžete hodně připálit :) S čím budeme muset trochu počítat je ale i vítr. Pláže jsou opravdu kýčovité, bílý písek a průzračně modrý oceán.

Ubytování:

Hotel Oasis Belorizonte **** (Santa Maria)
Velmi příjemný, rozlehlý, komplex dřevěných bungalovů v typickém místním stylu s hotelovým interiérem a jedné zděné dvoupodlažní budovy leží u úžasné dlouhé písečné pláže, přímo u městečka Santa Maria.

Tréninky:

Beachvolejbalové tréninky budou probíhat dvakrát denně ve skupině max 8 osob. Budeme mít k dispozici kurty přímo na pláži u hotelu.

Program:

Pa: přílet / So, Ne, Po: tréninky / Út: volný den / St: tréninky / Čt: závěrečný turnaj / Pá: odlet

Přihlášení a stornopoplatky:

Přihlašujte se v rezervačním systému (viz níže). Přihlášky jsou závazné, budou vám obratem zaslány platební údaje do CK. Po provedení platby již není možné zájezd stornovat (storno 100%)

Možné výlety:

Buracona a Blue Eye: V těsné blízkosti azurově modrého oceánu se nacházejí vulkány, ze kterých stékají do vody lávové proudy, které vytvářejí zajímavá vulkanická jezírka. Blue eye neboli Modré nebo také Magické oko. Jedná se o překrásnou podvodní lávovou jeskyni s otvorem ve stropě, kde díky záření, vzniká ojedinělý úkaz, připomínající zářivé, modré oko. 
Solné doly Pedra Lume: Solné doly se nacházejí v docházkové vzdálenosti od města Santa Maria. Uvnitř prostoru máte dokonce možnost koupat se nebo plavat v jednom ze solných rybníků.
Shark Bay: Na kamenné pobřeží připlouvají žraloci, aby se ohřáli na sluncem rozpálených kamenech. Jedná se o žraloky citrónové, kteří nejsou masožravý ani nebezpeční. Na výlety budeme vyrážet terénními auty.

Účastníci pobytů souhlasí přihlášením s pořizováním fotodokumentace a jejím případným použitím pro komerční účely.