Ze sněhu na pláž

Březnový beachkemp EGYPT

Beachkempy u moře prostě milujeme, není nad to si zkrátit dlouhou a protivnou zimu. Připravili jsme pro vás již 6.ročník zimního beachvolejbalového kempu, opět v Egyptském Marsa Alam - komornější destinaci, kde vás nebudou trápit přeplněné pláže. Hotel máme prověřený, strávili jsme v něm v tomto termínu skvělou dovolenou i několik beachkempů. Krásně teplé moře - ideální místo pro šnorchlování, vyhřívané bazény, jídlo all inclusive a samozřejmě tréninky přímo na pláži.

Termín:

2.3. - 9.3. 2024 (8 dní, 7 nocí, sobota - sobota) 

Ubytování:

Hotel Fantasia Resort - Marsa Alam - pětihvězdičkový hotel přímo u pláže, umístěný do zelených zahrad a obklopený vyhřívanými bazény. Strava all inclusive, zdarma k dispozici fitness. Přímý let Praha - Marsa Alam 4,5 hodiny + cca 60 minut transfer na hotel.

Kapacita:

16 trénujících. Při větším zájmu rozšíříme kapacitu na 24 až 32 osob s dalším trenérem.

Tréninky:

Tréninky budou probíhat na kvalitních kurtech s naveženým pískem u hlavní pláže. Na hlavní pláži k dispozici kurt na volnou hru. Podle počtu přihlášených budou tréninkové skupiny rozděleny po 6-8 trénujících.

Cena:

CENY JSOU UVEDENY LOŇSKÉ. Ceny se liší podle termínu, kdy se zájezd kupuje. Proto jsme vždy měli cca 14 dní na úhradu kempu od jeho vypsání, aby nám byla garantována vypsaná cena. Letos vám ale chceme dát dostatečný prostor na přihlašování a kemp vypisujeme už s předstihem. Můžete se libovolně přihlašovat a cenu vám upřesníme ve chvíli, kdy si zájezd zarezervujete. Jsou velice podobné těm loňským, ale samozřejmě čím déle se zájezd kupuje, tím je dražší. V tuto chvíli jsou dokonce vypsány "first minute" slevy. Zhruba v prosinci už je většinou vyprodáno a nejsou buď letenky, nebo ubytování.

Dospělý s tréninky:  22 900,-

Dospělý s tréninky (nadstandartní ubytování v komplexu 16+):  24 990,-

Dospělý bez tréninků:  19 900,-

Dospělý bez tréninků (nadstandartní ubytování v komplexu 16+):  21 990,-

Dítě: ohledně dětí nás prosím kontaktujte, přesná cena se dopočítává dle obsazenosti pokoje.

Cena zahrnuje letenku tam i zpět (překvapivě :D), ubytování v dvoulůžkovém pokoji, stravu all inclusive včetně baru na pláži, tréninky 2x denně, kurty pro volnou hru, venkovní vyhřívané bazény, vstup do fitness, lehátka a ručníky na pláži.  Dále zahrnuje potřebné vízum a pojištění BlueComfort SAFE (toto je součást zájezdu a nelze sjednat po vlastní ose).

Přihlášení a platby:

Předběžné přihlašování v rezervačním systému. Při rezervaci vám upřesníme aktuální cenu a přihláška se stává závaznou platbou nevratné zálohy.

Stornopoplatky:

Pokud po provedení platby nebudete moct jet, je možné za sebe nejdéle 7 dní před odletem zajistit náhradu (platí se jen menší poplatek za změnu údajů na letence).

Účastníci pobytů souhlasí přihlášením s pořizováním fotodokumentace a jejím použitím pro komerční účely.