Ze sněhu na pláž

Únorový beachkemp EGYPT

Beachkempy u moře prostě milujeme, není nad to si zkrátit dlouhou a protivnou zimu. Připravili jsme pro vás již 4.ročník zimního kempu, tentokrát v Egyptském Marsa Alam - komornější destinaci, kde nenajdete přeplněné pláže. Hotel máme prověřený, strávili jsme v něm v tento termín skvělou dovolenou - krásně teplé moře, ideální místo pro šnorchlování, vyhřívané bazény, jídlo all inclusive a samozřejmě tréninky na pláži.

Termín:

26.2. - 5.3. 2022 (7 nocí, sobota - sobota) 

Ubytování:

Hotel Fantasia Resort - EGYPT, Marsa Alam - pětihvězdičkový hotel přímo na pláži se stravou all incusive, vyhřívanými bazény, fitness, wellness, obchody a bary. Přímý let Praha - Marsa Alam + 60 minut cesta na hotel.

Kapacita:

32 trénujících (kemp se uskuteční při minimálním počtu 12 přihlášených)

Tréninky:

K dispozici budeme mít dva tréninkové kurty a jeden přímo na pláži. Podle počtu přihlášených budou tréninkové skupiny rozděleny po 6-8 trénujících.

Cena:

Dospělý s tréninky:  21 900,-

Dospělý bez tréninků: 16 900,-

Dítě: ohledně dětí nás prosím kontaktujte, přesná cena se dopočítává dle obsazenosti pokoje, vychází cca na 12 000,- 

Cena zahrnuje letenku, nadstandartní pokoje Superior,  stravu all inclusive včetně baru na pláži, tréninky 2x denně, kurty pro volnou hru, venkovní vyhřívané bazény, vstup do fitness, lehátka a ručníky na pláži, wi-fi a pojištění BlueComfort SAFE včetně storna z důvodů Covid-19 a osobní karantény. Jako dárek kempová mikina :)

Přihlášení:

Přihlášení v rezervačním systému do 5.12.2021

Platby:

Platby budou rozesílány 6.12.2021

Stornopoplatky:

Pokud po provedení platby nebudete moct jet, je možné za sebe nejdéle 7 dní před odletem zajistit náhradu. V případě covid pozitivity, nemoci či úrazu storno dle podmínek pojistky, která je v ceně zájezdu. 

Účastníci pobytů souhlasí přihlášením s pořizováním fotodokumentace a jejím použitím pro komerční účely.