Ze sněhu na pláž

Únorový beachkemp EGYPT

Beachkempy u moře prostě milujeme, není nad to si zkrátit dlouhou a protivnou zimu. Připravili jsme pro vás již 5.ročník zimního kempu, opět v Egyptském Marsa Alam - komornější destinaci, kde vás nebudou trápit přeplněné pláže. Hotel máme prověřený, strávili jsme v něm v tomto termínu skvělou dovolenou i loňský beachkemp. Krásně teplé moře - ideální místo pro šnorchlování, vyhřívané bazény, jídlo all inclusive a samozřejmě tréninky na pláži.

Termín:

25.2. - 4.3. 2023 (8 dní, 7 nocí, sobota - sobota) 

Ubytování:

Hotel Fantasia Resort - Marsa Alam - pětihvězdičkový hotel přímo na pláži se stravou all incusive, vyhřívanými bazény, fitness, wellness, obchody a bary. Přímý let Praha - Marsa Alam 4,5 hodiny + cca 60 minut transfer na hotel.

Kapacita:

16 trénujících (kemp se uskuteční při minimálním počtu 12 přihlášených). Při větším zájmu rozšíříme kapacitu na 24 osob.

Tréninky:

Hlavním trenérem je Ondřej Michálek, při rozšíření kapacity doplní Ondru Honza Michálek. Tréninky budou probíhat na kvalitních kurtech, s naveženým pískem za hlavní pláží. Na hlavní pláži k dispozici kurt na volnou hru. Podle počtu přihlášených budou tréninkové skupiny rozděleny po 6-8 trénujících.

Cena:

Dospělý s tréninky:  22 900,-

Dospělý s tréninky (nadstandartní ubytování v komplexu 16+):  24 990,-

Dospělý bez tréninků:  19 900,-

Dospělý bez tréninků (nadstandartní ubytování v komplexu 16+):  21 990,-

Dítě: ohledně dětí nás prosím kontaktujte, přesná cena se dopočítává dle obsazenosti pokoje.

Cena zahrnuje letenku tam i zpět (překvapivě :D), ubytování v dvoulůžkovém pokoji, stravu all inclusive včetně baru na pláži, tréninky 2x denně, kurty pro volnou hru, venkovní vyhřívané bazény, vstup do fitness, lehátka a ručníky na pláži.  Dále zahrnuje potřebné vízum a pojištění BlueComfort SAFE (toto je součást zájezdu a nelze sjednat po vlastní ose).

Přihlášení:

Přihlášení v rezervačním systému do 8.12.2022. Je teoreticky možné se hlásit i po tomto termínu, ale upozorňujeme, že cena se bude pravděpodobně zvyšovat a je možné, že už nebudou volné pokoje a letenky (zkušenost z předchozích let)

Platby:

Do 8.12.2022 je nutné uhradit zálohu

Do 10.1.2023 doplatek zbylé částky

Stornopoplatky:

Pokud po provedení platby nebudete moct jet, je možné za sebe nejdéle 7 dní před odletem zajistit náhradu (platí se jen menší poplatek za změnu údajů na letence).

Účastníci pobytů souhlasí přihlášením s pořizováním fotodokumentace a jejím použitím pro komerční účely.