KONTAKTY

S jakýmikoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat, víceméně máme o všech akcích přehled oba dva :) Pokud se chcete zeptat na něco ohledně tréninků, nebo si domluvit individuál, volejte spíše Ondrovi. Pokud chcete zjistit něco o rezervacích, organizaci nebo platbách, kontaktujte spíše Markét. E-mail máme společný.

Ondřej Michálek

+420 605 218 056


Markéta Michálková

+420 720 356 075


ondra@michalek-beach.cz

Působíme v areálu Prague Beach Team ve Střešovicích. Část tréninků probíhá na beachvolejbalových kurtech na Gutovce.

Jak se k nám dostanete?

STŘEŠOVICE

(PBT, Sibeliova 368/51, Praha 6)

Tramvají do zastávky Ořechovka nebo autobusem do zastávky Náměstí před Bateriemi. Autem zaparkujete pohodlně v ulici Sibeliova podél beachvolejbalových kurtů. Šatny a záchody jsou k dispozici v TJ Tatran Střešovice (budova Sokolovny pod nafukovací halou).

GUTOVKA

(Gutova 39, Strašnice, Praha 10)

Metrem A do stanice Strašnická, tramvají nebo autobusem do zastávek Strašnická nebo na Hroudě. Autem zaparkujete na parkovištích v ulici Na Hroudě, nebo v přilehlých ulicích v parkovacích zónách. Záchody a šatny jsou k dispozici u recepce sportovišť.


Veškeré osobní údaje, získané rezervačním systémem nebo přihláškami, uchováváme v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů - GDPR.