Otevřené tréninky po celý rok

Tréninky probíhají v přetlakové hale na Vítkově pod vedením Ondry Michálka. Na trénink může dorazit kdokoliv, ať už úplný začátečník, nebo pokročilý hráč. Stačí si jen v rezervačním systému vybrat danou herní úroveň. 

Rezervace a podmínky: U každé akce je v rezervačním systému uveden deadline. Do tohoto termínu se můžete libovolně přihlašovat/odhlašovat a náhradníci se automaticky posouvají. Po deadlinu se můžete dále přihlašovat na e-mailu ondra@michalek-beach.cz. Odhlašování po deadlinu podléhá systému pokut ZDE a probíhá taktéž na e-mailu, kdy už náhradníkům voláme, zda mohou na trénink ještě dorazit či nikoliv.


Beachvolejbal je jedním z nejvšestrannějších sportů, při kterém získáte pružnost, rychlost, sílu a obratnost a zároveň si užijete spoustu zábavy. Jde o velmi přirozený pohyb v písku, který je zdravý pro klouby, vazy a páteř. 

Páteční volná hra i pro jednotlivce

Pro ty, kterým už nestačí tréninky, ale necítí se ještě na turnaj, je určena páteční volná hra pro mírně pokročilé a pokročilé hráče.

Je možné přijít ve dvojici, ale také jednotlivě a spoluhráče si vybrat až na místě. Hrajeme na jeden set, pokaždé s jiným párem. Celou dobu je vám k dispozici trenér, který si s vámi rád i zahraje.

Cena s permanentkou: zima 300,-/osoba, léto 250,-/osoba. (Permanentku zakoupíte na místě. Cena za jednorázový vstup bez permanentky je zima: 350,- a léto: 300,-)

Večerní otevřené tréninky pro dospělé

Večerní tréninky pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé hráče probíhají v pondělí, středu a čtvrtek ve skupinkách po 8 trénujících. Přihlašování v rezervačním systému níže, platba na recepci.

Po rozběhání a protažení se věnujeme základům, to je herním činnostem jednotlivce, správnému volejbalovému postoji a pohybu v písku, technice odbytí obouruč vrchem, spodem a lobu. 

Cena s permanentkou: zima 300,-/osoba, léto 250,-/osoba. (Permanentku zakoupíte na místě. Cena za jednorázový vstup bez permanentky je zima: 350,- a léto: 300,-)


Účastníci tréninků souhlasí přihlášením s pořizováním fotodokumentace a jejím případným použitím pro komerční účely.