Otevřené tréninky beachvolejbalu

Plážový volejbal je jedním z nejvšestrannějších sportů, při kterém získáte pružnost, rychlost, sílu a obratnost. Zároveň vás bude ale bavit, než kdybyste si šli jen zaběhat nebo se trápit do posilovny. Jde o velmi přirozený pohyb v písku, který je zdravý pro klouby, vazy a páteř. 

Otevřené tréninky plážového volejbalu v Praze probíhají ve Střešovicích, na Gutovce (zimní sezóna) a ve Žlutých lázních (letní sezóna). V létě trénujeme venku, v zimě jsou kurty schované pod vyhřívanou nafukovací halou. Na trénink může dorazit kdokoliv, ať už úplný začátečník, nebo pokročilejší hráč, stačí si vybrat příslušnou úroveň tréninku (pokud si nevíte rady se zařazením, klikněte na Herní úroveň). Dále je možné domluvit individuální tréninky. Na tréninky se přihlašujte v našem rezervačním systému, vypisujeme je vždy v pondělí na následující týden. Platba v hotovosti na místě, kde můžete zakoupit i permanentku.


Otevřené tréninky pro dospělé

Tréninky pro začátečníky a mírně pokročilé hráče probíhají ve večerních hodinách v areálech Střešovice, Gutovka a Žluté lázně. 

Po rozběhání a protažení se věnujeme základům, to je herním činnostem jednotlivce, správnému volejbalovému postoji a pohybu v písku, technice odbytí obouruč vrchem, spodem a lobu.

Cena léto: 250,- s permanentkou (300,- jednorázově) 

Cena zima: 300,- s permanentkou (350,- jednorázově)

Permanentka 5+1 zdarma: letní 1500,- / zimní 1750,-


Individuální tréninky

Pokud se chcete v tréninku posunout dál, je možné si domluvit individuální tréninky nebo soukromé skupinové tréninky ať už jednorázově, nebo v pravidelných časech.

Tréninky je možné domluvit ve Střešovicích a na Gutovce, v letní sezóně potom i ve Žlutých lázních, nebo v Poděbradech. Pokud by se vám hodila jiná lokalita, neváhejte se nám ozvat a můžeme se domluvit individuálně dle vašich potřeb.

Cena za individuální trénink v délce 60 minut: 600,- 

(cena nezahrnuje pronájem kurtu)


Páteční volná hra i pro jednotlivce

Pro ty, kterým už nestačí tréninky, ale necítí se ještě na turnaj, je určena páteční volná hra pro mírně pokročilé a pokročilé hráče ve Střeošovicích.

Je možné přijít ve dvojici, ale také jednotlivě a spoluhráče si vybrat až na místě. Hrajeme na jeden set, pokaždé s jiným párem. Celou dobu je vám k dispozici trenér, který si s vámi rád i zahraje.

Cena léto: 250,- s permanentkou (300,- jednorázově)

Cena zima: 300,- s permanentkou (350,- jednorázově)

Permanentka 5+1 zdarma: letní 1500,- / zimní 1750,-


U každé akce uveden deadline. Do tohoto termínu se můžete libovolně přihlašovat/odhlašovat a náhradníci se automaticky posouvají. Po deadlinu se můžete dále přihlašovat na e-mailu ondra@michalek-beach.cz. Odhlašování po deadlinu podléhá systému pokut a probíhá taktéž na e-mailu, kdy už náhradníkům voláme, zda mohou na trénink ještě dorazit či nikoliv. Platba probíhá v hotovosti na místě, je možné zakoupit i permanentku.