Otevřené tréninky po celý rok

Co vás naučím

TRÉNINKOVÉ PROGRAMY

Beachvolejbal je jedním z nejvšestrannějších sportů, při kterém získáte pružnost, rychlost, sílu a obratnost a zároveň si užijete spoustu zábavy. Jde o velmi přirozený pohyb v písku, který je zdravý pro klouby, vazy a páteř. 

Plážový volejbal je zároveň i sport, který je i na vrcholové úrovni šetrný k tělu, a proto jej lze hrát do vysokého sportovního věku. Kromě toho, že je beachvolejbal nádherný sport, pomáhá Vám formovat i krásnou atletickou postavu. 


Otevřené tréninky pro mírně pokročilé

Večerní otevřené tréninky pro mírně pokročilé probíhají v počtu max. 8 účastníků. Během tréninku proběhne rozcvičení, základní posilování, soutěživé hry, nácvik volejbalové techniky,  procvičení herních situací a pohybu v poli. Vhodné pro ty, kteří již ovládají základy volejbalu.

Cena: zima 300,-/osoba, léto 250,-/osoba.

Lze využít permanentku 5+1 zdarma, kterou zakoupíte na místě. 


Otevřené tréninky pro začátečníky

Večerní otevřené tréninky pro začátečníky probíhají v počtu max. 8 účastníků. Po rozběhání a protažení se věnujeme základům, to je herním činnostem jednotlivce, správnému volejbalovému postoji a pohybu v písku, technice odbytí obouruč vrchem, spodem a lobu. Vhodné pro ty, kteří nemají žádné zkušenosti s volejbalem a chtějí se ho naučit od základů :)

Cena: zima 300,-/osoba, léto 250,-/osoba. 

Lze využít permanentku 5+1 zdarma, kterou zakoupíte na místě.


Páteční volná hra i pro jednotlivce

Pro ty, kterým už nestačí jen tréninky, ale necítí se úplně na turnaj, je určena páteční volná hra. Hrajeme na jeden se do 21 bodů, pokaždé hrajete s jiným párem. Hra je určena pro mírně pokročilé a pokročilé hráče, je možné přijít ve dvojici, ale také jednotlivě a spoluhráče si vybrat až na místě. Celou dobu je vám k dispozici trenér, který si s vámi rád zahraje. 

Cena: zima 300,-/osoba, léto 250,-/osoba. 

Lze využít permanentku 5+1 zdarma, kterou zakoupíte na místě.

Prosíme, respektujte deadliny odhlášení z tréninků v rezervačním systému. Opakovaně se stává, že přihlášený účastník nedorazí a tím blokuje místo ostatním! Za porušení těchto pravidel jsou u každého tréninku vypsané pokuty! 

Účastníci tréninků souhlasí přihlášením s pořizováním fotodokumentace a jejím případným použitím pro komerční účely.