Náš trenérský tým

Máme opravdu velkou radost, že se nám daří neustále rozšiřovat a hlavně plnit nabídku akcí. S tím samozřejmě souvisí to, že už nemůžeme stíhat vše sami a proto se náš tým pomalu rozrůstá o skvělé posily, které bychom vám rádi představili :) Jsou mezi nimi jak stálé hvězdy šestkového volejbalu a beachvolejbalu, tak i mladé talenty. Někteří se podílejí na pravidelném chodu otevřených tréninků, s některými se budete moci potkat na letních či zimních beachkempech. Se všemi se známe už hodně let a proto jsme rádi, že tvoříme fajn partu :) 


Honza Michálek

Volejbalu se věnuje aktivně přes 10 let. Začínal v Karviné po střední škole. Během této doby sbíral zkušenosti na desítkách šestkových turnajích jak v ČR, tak v zahraničí. Trénování na písku se věnuje více než 5let. Honzovy tréninky jsou zaměřené na techniku, herní činnosti se zaměřením na motoriku, správné držení těla a rozvoj fyzické kondice.

KDE HO POTKÁŠ?  Honza je doslova Ondrova pravá ruka :) Trénuje večerní tréninky pro dospělé, pravidelně s námi jezdí na všechny beachempy z nichž některé vede i jako hlavní trenér.


Tomáš Dlouhý

S volejbalem, ke kterému ho přivedl taťka, začal ve 3. třídě. Od té doby se mu věnuje a dnes už je to 12 let. Prošel mládežnickým programem VK Příbrami a byl i součástí reprezentačního týmu na postu libera 1999/2000. V roce 2022 vyhrál Akademické mistrovství ČR a momentálně nastupuje za 2. ligový tým TJ Praga, se kterým vyhráli ligu.

KDE HO POTKÁŠ?  Tomáš vede s Ondrou večerní tréninky pro dospělé a jezdí s námi na beachkempy do Itálie.


Matěj Šupka

Matěj je studentem Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a v roce 2021 získal licenci trenéra beachvolejbalu. Součástí našeho týmu je téměř 2 roky a je to opravdu velmi oblíbený sympaťák :) Mezi jeho úspěchy patří 3. místo na International tournament (Itálie), 1. místo Snowvolleyball (Santa Caterina) a 3. místo na International tournament (Polsko). V roce 2022 vyhrál Akademické mistrovství ČR. 

KDE HO POTKÁŠ? Matěj vede tréninky pro dospělé, jezdí s námi na beachkempy a pomáhá organizovat páteční hru a turnaje.


Luboš Zita (Pepin)

Volejbal hraje už od 8 let a začínal v AERO Odolena Voda. Dále hrál za nejlepší české kluby, se kterými získal i mistrovské tituly (JIHOSTROJ České Budějovice, KARBO Benátky nad Jizerou, ČZU PRAHA), ale i v zahraničí (Rakousko, Německo). V beachvolejbale hrál po boku hráčů jako Michal Palinek nebo Martin Kubišta. Podle přezdívky tušíš, že je ho všude plno :)

KDE HO POTKÁŠ?  Pepin nás pravidelně doprovází na beachkempy v Itálii a někdy také v Poděbradech.


Jáchym Křížek

Jáchym je náš nejmladší, velice talentovaný trenér, který to umí skvěle s dětmi. S šestkovým volejbalem začínal v Poděbradech v 10 letech. Prošel několik mládežnických klubů - Nymburk, Prosek Praha. Nyní nastupuje za juniorku Benátek nad Jizerou.. Účastnil se Mistrovství ČR kadetů. Beachvolejbalu se věnuje 7 let a čtvrtým rokem trénuje děti i dospělé.

KDE HO POTKÁŠ?  Jáchym pomáhá vést dětské kroužky, trénuje na večerních trénincích pro dospělé i na beachkempech. 


Míra Svoboda

S volejbalem začínal v 11 letech ve Starém městě a poté hrál 12 let profesionálně za kluby v ČR (Brno, Zlín, Havířov, Staré Město) i v zahraničí (Argentina, Španělsko, Rakousko, Kypr, Holandsko). Beachvolejbal hraje vrcholově od 22 let a je mistrem ČR. Baví ho trénovat lidi, kteří se chtějí něco naučit, jsou pokorní a dokáží snést i přísnější slovo. Bez toho to bohužel někdy nejde.

KDE HO POTKÁŠ?  Míra s námi už dlouho jezdí na beachkempy do Itálie a zapojuje se i na prodloužených víkendech v ČR.


Standa Vachoušek

K volejbalu ho přivedl bratr a hraje ho přes 20 let, z toho 10 let se věnuje i beachvolejbalu. Začínal v Bílině a Litvínově, od 18 let střídavě nastupoval také za prvoligový Chomutov. Aktuálně hraje za VK Odolena Voda. Úspěchy: Akademický mistr republiky, Člen univerzitního výběru ČR na univerziádu v Kazani, 8 sezón profesionální hráč volejbalu a 5.místo na MČR v beachvolejbale.

KDE HO POTKÁŠ?  Standa jezdí trénovat na beachkempy do Itálie a někdy zaskakuje na večerních trénincích pro dospělé.