Náš trenérský tým

Máme opravdu velkou radost, že se nám daří neustále rozšiřovat a hlavně plnit nabídku akcí. S tím samozřejmě souvisí to, že už nemůžeme stíhat vše sami a proto se náš tým pomalu rozrůstá o skvělé posily, které bychom vám rádi představili :) Jsou mezi nimi jak stálé hvězdy beachvolejbalu, tak i mladé talenty. Někteří se podílejí na pravidelném chodu kroužků a otevřených tréninků, s některými se budete moci potkat na letních beachkempech v Poděbradech, na Mácháči nebo v Itálii. Se všemi se známe už hodně let a proto jsme rádi, že tvoříme fajn partu :) 


Honza Michálek

Volejbalu se věnuje aktivně přes 10 let. Začínal v Karviné po střední škole. Během této doby sbíral zkušenosti na desítkách šestkových turnajích jak v ČR, tak v zahraničí. Trénování na písku se věnuje více než 5let. Honzovi tréninky jsou zaměřené na techniku, herní činnosti se zaměřením na motoriku, správné držení těla a rozvoj fyzické kondice.

Potkáte ho: Honza je doslova Ondrova pravá ruka :) Trénuje otevřené večerní tréninky pro dospělé, pravidelně s námi jezdí na všechny beachempy z nichž některé i sám vede.


Luboš Zita (Pepin)

Volejbal hraje už od 8 let a začínal v AERO Odolena Voda. Dále hrál za nejlepší české kluby, se kterými získal i mistrovské tituly (JIHOSTROJ České Budějovice, KARBO Benátky nad Jizerou, ČZU PRAHA), ale i v zahraničí (Rakousko, Německo). V beachvolejbale hrál po boku hráčů jako Michal Palinek nebo Martin Kubišta. Aktuálně je Luboš třetí z MS veteránů.

Potkáte ho: Pepin je spolu s Ondrou hlavním trenérem na beachkempech v Poděbradech a také v Itálii.


Standa Vachoušek

K volejbalu ho přivedl bratr a hraje ho přes 20 let, z toho 10 let se věnuje i beachvolejbalu. Začínal v Bílině a Litvínově, od 18 let střídavě nastupoval také za prvoligový Chomutov. Aktuálně hraje za VK Odolena Voda. Úspěchy: Akademický mistr republiky, Člen univerzitního výběru ČR na univerziádu v Kazani, 8 sezón profesionální hráč volejbalu a 5.místo na MČR v beachvolejbale.

Potkáte ho: Standa jezdí trénovat na beachkempy do Itálie a někdy zaskakuje na večerních trénincích pro dospělé.


Míra Svoboda

S volejbalem začínal v 11 letech ve Starém městě a poté hrál 12 let profesionálně za kluby v ČR (Brno, Zlín, Havířov, Staré Město) i v zahraničí (Argentina, Španělsko, Rakousko, Kypr, Holandsko). Beachvolejbal hraje vrcholově od 22 let a je mistrem ČR. Baví ho trénovat lidi, kteří se chtějí něco naučit, jsou pokorní a dokáží snést i přísnější slovo. Bez toho to bohužel někdy nejde.

Potkáte ho: Míra s námi už dlouho jezdí na beachkempy do Itálie a zapojí se i na prodloužených víkendech v ČR.


Jan Dumek

Od roku 2008 je reprezentantem ČR v bechvolejbalu, je mistrem ČR z roku 2011 a dále několikanásobným medailistou z MČR po boku hráčů V. Berčíka, P. Kubaly, R. Kufy a M. Tichého. Honza byl hrajícím asistentem nejprve Andrei Tomatise a později Lenky Háječkové u reprezentačního týmu mužů. Pracoval pro ČVS a je autor většiny legislativních dokumentů týkajících se BV.

Potkáte ho: Honza vede na Vítkově zejména intenzivní beachkempy pro pokročilé a výkonnostní hráče.


Jáchym Křížek

Jáchym je náš nejmladší, moc sympatický a talentovaný trenér. S šestkovým volejbalem začínal v Poděbradech v 10 letech. Prošel několik mládežnických klubů - Nymburk, Prosek Praha. Nyní nastupuje za juniorku Benátek nad Jizerou.. Účastnil se Mistrovství ČR kadetů. Beachvolejbalu se věnuje 5 let a třetím rokem trénuje děti i dospělé.

Potkáte ho: Jáchym pomáhá vést dětské kroužky, trénuje na večerních trénincích pro dospělé i na beachkempech. 


Soňa Skřípská

S šestkovým volejbalem začala v 11 letech a aktivně se mu věnovala přes 20 let jako nahrávačka TJ Neratovice v II.lize a krajském přeboru I.třídy. Poslední 4 roky pracovala jako trenérka dětí šestkového volejbalu v Neratovicích. Beachvolejbal hraje 10 let a je absolventkou trenérského školení III.třídy. Soňa je vedle sportovkyně také pedagog volného času a miluje práci s dětmi.

Potkáte ji: Soňa je velice oblíbená trenérka dětí, proto na Vítkově pomáhá vést kroužky a příměstské tábory.