Náš trenérský tým

Máme opravdu velkou radost, že se nám daří neustále rozšiřovat a hlavně plnit nabídku akcí. S tím samozřejmě souvisí to, že už nemůžeme stíhat vše sami a proto se náš tým pomalu rozrůstá o skvělé posily, které bychom vám rádi představili :) Jsou mezi nimi jak stálé hvězdy šestkového volejbalu a beachvolejbalu, tak i mladé talenty. Někteří se podílejí na pravidelném chodu otevřených tréninků, s některými se budete moci potkat na letních či zimních beachkempech. Se všemi se známe už hodně let a proto jsme rádi, že tvoříme fajn partu :) 


Honza Michálek

Volejbalu se věnuje aktivně přes 12 let. Začínal v Karviné po střední škole. Během této doby sbíral zkušenosti na desítkách šestkových turnajích jak v ČR, tak v zahraničí. Trénování na písku se věnuje více než 7 let. Honzovy tréninky jsou zaměřené na techniku, herní činnosti se zaměřením, správné držení těla a rozvoj fyzické kondice.

KDE HO POTKÁŠ?  Honza je doslova Ondrova pravá ruka :) Trénuje večerní tréninky pro dospělé a pravidelně s námi jezdí na beachempy, které vede i jako hlavní trenér.


Adam Hurta

Adam pochází z Karviné a beachvolejbal hraje už 20 let. Má za sebou desítky turnajů jak poloamatérských, tak i České poháry. Přes zimu se připravoval na Kypru pod taktovkou ruského olympionika Mikhaila Khusnereva a v nejlepších letech :) byl na 15. místě českého žebříčku. Pro zábavu hrál i šestkový volejbal formou amatérských a mixových turnajů.  

KDE HO POTKÁŠ?  Adam jezdí trénovat, jakožto skvělý kamarád Honzy Michálka, na naše beachempy. Jak ty víkendové v ČR, tak i týdenní v Itálii.


Kateřina Valková

Katka se věnuje beachvolejbalu, ovšem na profesionální úrovni hraje šestkový volejbal. Do extraligy nastoupila už v 17 letech a hrála za extraligové kluby v Česku, Německu a Itálii. Je nahravačkou českého národního volejbalového týmu a je největší hvězdou našeho trenérského kolektivu. Vzorem je pro ni maminka. Ráda se věnuje i dalším sportům, kreslí a čte.

KDE JI POTKÁŠ? Katka s námi jezdí na beachkempy do Pecky a Itálie a zaskakuje na večerních trénincích.


Standa Vachoušek

K volejbalu ho přivedl bratr a hraje ho přes 20 let, z toho 10 let se věnuje i beachvolejbalu. Začínal v Bílině a Litvínově, od 18 let střídavě nastupoval také za prvoligový Chomutov. Aktuálně hraje za VK Odolena Voda. Úspěchy: Akademický mistr republiky, Člen univerzitního výběru ČR na univerziádu v Kazani, 8 sezón profesionální hráč volejbalu a 5.místo na MČR v beachvolejbale.

KDE HO POTKÁŠ?  Standa jezdí trénovat na beachkempy do Itálie a někdy zaskakuje na trénincích pro dospělé.


Luboš Zita (Pepin)

Volejbal hraje už od 8 let a začínal v AERO Odolena Voda. Dále hrál za nejlepší české kluby, se kterými získal i mistrovské tituly (JIHOSTROJ České Budějovice, KARBO Benátky nad Jizerou, ČZU PRAHA), ale i v zahraničí (Rakousko, Německo). V beachvolejbale hrál po boku hráčů jako Michal Palinek nebo Martin Kubišta. Podle přezdívky tušíš, že je ho všude plno a je naším dvorním bavičem :)

KDE HO POTKÁŠ?  Pepin nás pravidelně doprovází na beachkempech v Itálii, Poděbradech a Pecce.


Petr Jassa

Petr ovládá mnoho sportů, v mládí začínal s atletikou, basketbalem a stolním tenisem. Od 18 let hrál volejbal za TJ Svitavy, kde hraje dodnes 2.ligu a také za Volejbal Modřany. Je organizátorem seznamovacích akcí pro vysoké školy a má tak v repertoáru mnoho společenských a sportovních her, které skvěle uplatňuje na našich beachkempech a dělá nám tak mimo tréninky i skvělý doporvodný program.

KDE HO POTKÁŠ? S Petrem si můžeš zatrénovat a užít si skvělou zábavu na beachkempech - hlavně v Itálii.


Jáchym Křížek

Jáchym je náš nejmladší, velice talentovaný trenér, který to umí skvěle s dětmi. S šestkovým volejbalem začínal v Poděbradech v 10 letech. Prošel několik mládežnických klubů - Nymburk, Prosek Praha. Nyní nastupuje za juniorku Benátek nad Jizerou.. Účastnil se Mistrovství ČR kadetů. Beachvolejbalu se věnuje 7 let a čtvrtým rokem trénuje děti i dospělé.

KDE HO POTKÁŠ?  Jáchym pomáhá vést dětské kroužky, trénuje na trénincích pro dospělé i na beachkempech. 


Míra Svoboda

S volejbalem začínal v 11 letech ve Starém městě a poté hrál 12 let profesionálně za kluby v ČR (Brno, Zlín, Havířov, Staré Město) i v zahraničí (Argentina, Španělsko, Rakousko, Kypr, Holandsko). Beachvolejbal hraje vrcholově od 22 let a je mistrem ČR. Baví ho trénovat lidi, kteří se chtějí něco naučit, jsou pokorní a dokáží snést i přísnější slovo. Bez toho to bohužel někdy nejde.

KDE HO POTKÁŠ?  Míra s námi už mnoho let jezdí na beachkempy do Itálie, pokud dostane jako učitel volno :)