Šestkový volejbalový kemp

Volejbalový kemp Rumburk

Víkendový kemp pro mírně pokročilé a pokročilé hráče pod vedením bývalých profesionálních hráčů šestkového volejbalu Ondřeje Michálka a Luboše Zity. Sportovní areál s ubytováním, restaurací, sportovní halou se 3 kurty, možností dalších sportů či wellness. To vše v srci Českého Švýcarska.

Víkendový kemp pro hobby hráče volejbalu a amatérská volejbalová družstva, která by víkend využila jako herní soustředění. Kemp je určený primárně pro mírně pokročilé hráče šestkového volejbalu, ideálně pro družstva nižších lig AVL (není samozřejmě podmínkou hraní AVL, spíše to uvádíme pro výkonnostní orientaci). Počítá se s večerním společným programem, který k volejbalu neodmyslitelně patří.


Termín:

12.4. - 14.4. 2024

Ubytování:

Hotel Sportlife Rumburk

Kapacita:

36 trénujících


Trenéři

Ondřej Michálek

Už na střední škole podepsal první smlouvu s volejbalovým klubem Nymburk. Zajímavá zkušenost pro něj byla sezona v Bratislavě a v Kyperském klubu Nea Salamina Famagusta, ale jeho volejbalový život je spojený hlavně s Aerem Odolena voda a Benátkami nad Jizerou. 15 sezon profesionální hráč volejbalu, juniorská reprezantace, 2x vícemistr republiky.

Luboš Zita

Volejbalu se věnuje už od 8 let a začínal v AERO Odolena Voda. Dále hrál za nejlepší české kluby, se kterými získal i mistrovské tituly (JIHOSTROJ České Budějovice, KARBO Benátky nad Jizerou, ČZU PRAHA), ale i v zahraničí (Rakousko, Německo). V beachvolejbale se prosadil po boku hráčů jako Michal Palinek nebo Martin Kubišta.   

Cena: 3 990,-

Cena zahrnuje ubytování se snídaní, tréninky a volné kurty ke hře.

Tréninky:

K dispozici bude hala se 3 kurty, kde budou trénující rozdělení do tréninkových skupin dle výkonnosti a přihlášených družstev. První polovina kempu bude zaměřená na individuální činnost jednotlivce a v druhé polovině kempu se budeme věnovat herním kombinacím a souhře týmu dle skladby tréninkové skupiny. Mezi tréninky budou k dispozici kurty pro organizovanou volnou hru. 

Přihlášení a platby:

Přihlášení v rezervačním systému (viz níže).

Stornopoplatky:

Pokyny k platbě budeme rozesílat s velkým předstihem. Po provedení platby do CK Fischer je částka nevratná. V případě, že nemůžete jet, je možné za sebe poslat odpovídajícího náhradníka - je nutné nám to předem písemně oznámit e-mailem.

Program:

(časy se mohou mírně měnit podle celkového počtu přihlášených)

Pátek 

15:00 - 16:00 Ubytování

16:00 - 19:00 Rozřazení do skupin + tréninky

19:00 - Společné posezení

Sobota

10:00 - 13:00 tréninky

14:00 - 18:00 tréninky + volná hra

19:00 - 21:00 podle zájmu je rezervovaný bowling

Neděle

10:00 - 14:30 tréninky 2x 60 min tréninky + volná hra

Pro další informace neváhejte volat Ondrovi na telefon 605 218 056.

Účastníci pobytů souhlasí přihlášením s pořizováním fotodokumentace a jejím použitím pro komerční účely.